Zoek een PlatteTV-winkel bij jou in de buurt

Kom gerust langs in onze winkels om producten zelf te bekijken en te vergelijken. En laat je persoonlijk adviseren door onze specialisten.

XXLPlatteTV Amsterdam

PlatteTV Amsterdam

Daniël goedkoopstraat 21b

1096 BD Amsterdam

Nu geopend tot 18:00

WhatsApp naar 06 - 21892716Mail naar amsterdam@plattetv.nl
XXLPlatteTV Breda

PlatteTV Breda

Ettensebaan 17A

4812 XA Breda

Nu geopend tot 18:00

WhatsApp naar 076 - 711 2848Mail naar breda@plattetv.nl
NieuwPlatteTV Den Bosch

PlatteTV Den Bosch

Goudsmidstraat 24

5232 BP Den Bosch

Nu geopend tot 18:00

WhatsApp naar 06 33444433Mail naar denbosch@plattetv.nl
PlatteTV Doetinchem

PlatteTV Doetinchem

Innovatieweg 18

7007 CD Doetinchem

Nu geopend tot 18:00

WhatsApp naar 0314 - 711 112Mail naar doetinchem@plattetv.nl
XXLPlatteTV Eindhoven

PlatteTV Eindhoven

Ekkersrijt 4009

5692 DB Eindhoven

Nu geopend tot 18:00

WhatsApp naar 040 200 11 22Mail naar eindhoven@plattetv.nl
NieuwPlatteTV Groningen
PlatteTV Nijmegen

PlatteTV Nijmegen

Molenstraat 76

6511 HH Nijmegen

Nu geopend tot 18:00

WhatsApp naar 024 - 323 0116Mail naar nijmegen@plattetv.nl
PlatteTV Naarden

PlatteTV Naarden

Bronsstraat 10

1411 AV Naarden

Nu geopend tot 18:00

WhatsApp naar 035 - 2003535Mail naar naarden@plattetv.nl
NieuwPlatteTV Rotterdam

PlatteTV Rotterdam

Vierhavensstraat 169

3029 BB Rotterdam

Nu geopend tot 18:00

WhatsApp naar 06 - 33444433Mail naar rotterdam@plattetv.nl
XXLPlatteTV Utrecht
XXLPlatteTV Zoeterwoude

PlatteTV Zoeterwoude

Hoge Rijndijk 293

2382 AN Zoeterwoude

Nu geopend tot 18:00

WhatsApp naar 071 - 2007777Mail naar zoeterwoude@plattetv.nl

Hulp nodig? We staan voor je klaar!

Onze klantenservice is geopend tot 21:00

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Mis geen acties, nieuws en voordeel

Volg ons via social

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
KiesKeurig
9.5
17.054 klantreviews
Tweakers
2.254 klantenreviews
Trustpilot
4.605 klantenreviews
Ideal
Bancontact
Mastercard
VISA
PostNL

Copyright © 2002 - 2021. New Retail Company B.V.

* Alle vermelde prijzen zijn incl. BTW en andere heffingen en exclusief eventuele verzendkosten en servicekosten.